MYŠLENKA TOJEVONO & NAŠE STORY


Tojevono Urban Apparel...


...je lifestylový brand oblečení a doplňků pro všechny, kteří milují život a snaží se ho žít naplno! 

...je pro všechny, kteří chtějí svůj životní příběh sdílet a užívat si ho s přáteli! 

...je pro všechny, kteří vědí, že každý den může být ten poslední a podle toho si ho užívají! 


Příběh vzniku značky a vysvětlení proč právě název Tojevono a heslo Shared Emotions

Značka vznikla v roce 2015 v barovém prostředí se sklenkou whisky v ruce a s myšlenkou, že je na čase se zvednout z barové židle a začít něco tvořit, dávat úzké společnosti lidí radost z kvalitně vytvořeného streetwearu.

Úzké společnosti lidí, protože každá kolekce je omezena počtem kusů a jen opravdu zřídka kdy oblečení doděláváme. Tudíž kdykoliv si oblékneš cokoliv od Tojevono Urban Apparel, můžeš si být jist, že patříš mezi desítky, nikoliv mezi tisíce, či miliony lidí, kteří oblékají stejné oblečení velkých oděvních řetězců, které působí po celém světě.

Jsme mladí a neklidní a vnímáme svět kolem sebe a vše co se okolo nás děje promítáme do jednotlivých kusů oblečení, pokud Tě zajímá o co jde v tvém kusu oblečení, neváhej se optat! 

Kontakt najdeš na e-shopu.

Tojevono!

Každý moment v tvém životě je teď a tady a TOJEVONO, záleží jen a jen na Tobě jestli to bude pozitivní, či negativní okamžik a jak si ho dokážeš užít!

SHARED EMOTIONS

Není nic skvělejšího, než to, že v 21. století můžeme tyto naše každodenní - tojevono - okamžiky ihned sdílet s kýmkoliv blízkým ať už je kdekoliv na světě!