Tojevono Urban Apparel. 
merch. výroba vašeho merche od 20 ks. dodavatel textilu. výšivka. nášivka. potisk. 

Tojevono Urban Apparel 

Tojevono Urban Apparel vzniká jako streetwearová značka oblečení a doplňků v roce 2015. Celý projekt začal výrobou prvních 100 kusů kšiltovek s vlastním motivem. Od té doby jsme až do pandemie Covid-19 každý rok vydali dvě plnohodnotné kolekce oblečení. Vždy v limitovaném počtu kusů pro větší exkluzivitu našich výrobků a zároveň také proto, že mě osobně vždy bavila myšlenka toho, že například náš model trika má na světě pouze 30 lidí, kteří když se kdekoliv na světě potkají, dají se pravděpodobně do řeči. Protože ví, že za 1) jsou z Česka díky slovíčku Tojevono a za 2) ví, že patří do velmi úzké skupiny lidí. Taková setkání se několikrát uskutečnila a díky tomu mi v telefonu například přistála fotka lidí, kteří se seznámili v Chorvatsku na dovolené, v Dubaji na letišti, v Paříži na ulici nebo třeba na pláži na Bali. Do řeči se dali poté co na svém oblečení viděli nápis Tojevono a neváhali se oslovit. Což je dle mého názoru prostě "Wow, Tojevono!" :)). 

Jelikož beru svou značku jako něco co mě reprezentuje. Dávám si vždy pozor na kvalitu materiálu, provedení brandingu a cenovou politiku. Oblečení muselo a musí být vždy v dobré kvalitě a za cenu, kterou bych já osobně byl ochoten za daný kus oblečení zaplatit. Vzhledem k tomuto faktu a kvalitnímu oblečení, které naši zákaznicí nosí i několik let se začali objevovat poptávky jak od firem, tak jednotlivců, zda by bylo možné pro ně zajistit podobný kus oblečení s jejich logem. Tím vzniká tojevono výroba vašeho merche od 20 ks

Tojevono výroba Vašeho merche od 20 ks. 

Jsem schopen Vám doporučit a dodat kvalitní prázdný textil určený k Vašemu brandingu. Branding pro Vás dokáži zajistit v nejlepší možné kvalitě. Mohu Vám doporučit a zároveň vymyslet nejlepší a nejefektivnější řešení při výrobě Vašeho merche. Sám jsem začínal a vím jak to bylo na začátku náročné jak finančně, tak materiálně. Častokrát jsem se spálil při špatném výběru textilu a následně špatném a nekvalitním brandingu. Několik krabic plných oblečení nešlo nikdy do prodeje, protože jsem s nimi prostě nebyl spokojen. I díky těmto nezdarům, dnes vím jakou cestou jít a dlouhodobě spolupracuji s osvědčenou dílnou na výšivku či potisk a krejčovské práce. Zároveň si uvědomuji, že každý nemůže začít s 100 kusy kšiltovek jako já. Proto jsem se rozhodl realizovat Váš merch od 20 ks. 

V případě jakéhokoliv dotazu mě neváhejte oslovit.   

Tojevono familia. 

Tojevono Urban Apparel, to nejsem jenom já, za každou kolekcí ať už naší Tojevono nebo Vaší při výrobě Vašeho merche je několik dalších lidí od modelek, fotografů, až po dámy pracujících na vyšívací dílně či kluky, kteří tisknou na náš/Váš textil. Zároveň k nám do úzké Tojevono familie patří každý, kdo oblekl či obléká náš TJVN merch. Rád bych každému, kolem Tojevono Urban Apparel poděkoval ať už za jejich nákup našeho merche či za jejich práci a pomoc při realizacích a fungovaní Tojevono Urban Apparel. 


Danny "Tojevono" | zakladatel Tojevono Urban Apparel

e: tjvn@email.cz