Reklamační řád

 1. Kupující je povinen si produkt po jeho převzetí prohlédnout, aby zjistil případné zjevné vady, které obdržený produkt vykazuje. Pokud příjemce zjistí zjevné vady (např. poškozený obal), může zásilku odmítnout. V případě, že při převzetí produktu a jeho kontrole kupující odhalí vadu, kontaktuje co nejdříve prodávajícího e-mailem nebo telefonicky. (viz. kontakty) Do předmětu e-mailu vepiště předmět Reklamace. Do 1 - 2 pracovních dnů vás budeme kontaktovat. Po odsouhlasení reklamace, zašlete reklamovaný produkt na adresu, kterou Vám zašleme emailem. 
 2. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit do pěti dnů od převzetí zboží prostřednictvím emailu s uvedený číslem objednávky.
 3. Prodávající neuznává reklamaci zboží, u něhož vznikla škoda užíváním, či nesprávným používáním, nebo nesprávnou manipulací s produktem.
 4. Prodávající se zavazuje informovat Kupujícího o vyřízení reklamace nejpozději do 7 dnů.
 5. Nelze reklamovat z důvodu nesedící velikosti a požadovat výměnu či vrácení, zboží opatřené dle Vaší poptávky potiskem či výšivkou.
 6. Vyplněný reklamační formulář zašlete na tjvn@email.cz. 
 7. Spolu s reklamovaným produktem je nutné zaslat kopii dokladu o jeho zakoupení, který je přiložen k dodávce zboží. (Nebo zaslán elektronicky)
  Po dodání neručí dodavatel za škody způsobené nevhodným zacházením nebo skladováním zboží ze strany zákazníka.
 8. V případě, že si vyberete nevhodnou velikost zboží je možné zboží vyměnit za jinou velikost. Pouze nenošené a neprané !
  Kontaktujte nás na email a domluvíme se na realizaci výměny. 
  Pokud jste si objednali výrobu produktu na zakázku, tak nelze tento produkt reklamovat!

  Po dodání neručí dodavatel za škody způsobené nevhodným zacházením nebo skladováním zboží ze strany zákazníka. Prodejce se řídí příslušnými ustanoveními Občanského zákoníku a Zákonem na ochranu spotřebitele.
  Nelze reklamovat zboží, které bylo vyrobeno na zakázku kupujícího.

 • V případě reklamace nás kontaktujte na tjvn@email.cz - zašleme Vám reklamační formulář k vyplnění.