CELLSN OSOBNÍ STYLISTA

Módu milujeme a bavíme se jí! 

Díky tomu, že Tojevono Urban Apparel má velmi dobré rodinné "fashion" zázemí a v módě se pohybujeme napříč generacemi celá naše familia, nabízíme i služby osobního stylisty se zkušenostmi v oděvním průmyslu od roku 1992.  

Nejmladší generace se rozhodla produkovat svůj vlastní merch a věnovat se streetwearu nicméně starší generace se věnuje tvoření image a jedinečné službě - oblékání lidí tzv. "na míru".

Cellsn / osobní stylista funguje napříč celou Českou a Slovenskou republikou. Veškeré schůzky a konzultace včetně úprav oděvů naším krejčím jsou ZDARMA

Jak to funguje? 

Nejprve si sjednáme schůzku, osobně se potkáme. Zjistíme jakým směrem se chcete v módě ubírat a jaké jsou Vaše možnosti. 

Co bude dál?

Pokud to bude potřeba zkontrolujeme Váš šatník. Oblečení, které již bude "out" vyřadíme a začneme s doplňováním Vaší garderoby. 

Jak to tedy funguje?

Jednoduše! O vše se postaráme! Přestáváte chodit do obchodů, již to nepotřebujete. Zaměříme si Vaše míry od velikosti bot až po obvod hlavy, aby Vás bylo možné obléknout od italských polobotek až po stylový klobouk! Nové oblečení Vám dovezeme až k Vám do kanceláře nebo domů, kde si vše vyzkoušíte. Kdyby cokoliv nesedělo, nevadí! Máme vlastního krejčího, oblečení necháme upravit a znovu Vám ho dodáme! 

Strojíme ženy i muže! 

Pokud Vás tento koncept zajímá, sjednejte si schůzku! Stačí vyplnit formulář níže.. Kontakt:

Leo Cellar
t: +420 602 123 515
e: osobnistylista@protonmail.com
Po - Pá / 9.00 - 19.00 hod.
Schůzky pouze po předchozí telefonické domluvě.
Města: Chrudim / Pardubice / Hradec Králové / Praha / Brno